Najlepsza aplikacja dla Ciebie.

Pomocnik Wędkarza – jedyna tak wszechstronna i systematycznie rozbudowywana aplikacja dla wędkarzy – powraca w zupełnie nowej odsłonie!

Ryba nie bierze? Nudzisz się w drodze do pracy? Zerknij do działu czytelnia obfitującego w ciekawe artykuły oraz porady. Zaplanowanie każdej wyprawy ułatwi Ci wyszukiwarka łowisk, kalendarz brań z opcją powiadamiania, a także prognoza pogody.

Dzięki wbudowanemu atlasowi ryb poznasz wszystkie gatunki występujące w naszych wodach, a zaglądając do działu przydatne nauczysz najpopularniejszych węzłów wędkarskich, co z pewnością przyczyni się, do Twojego sukcesu.

To jednak nie wszystko - korzystając z działu promocje znajdziesz sprzęt wędkarski, w rewelacyjnie niskich cenach! Możesz także zamienić swój telefon w prawdziwie wędkarski gadżet, dzięki możliwości zainstalowania przygotowanych przez nas tapet.

Całości dopełnia odświeżony dział moje ryby, w którym możesz poprowadzić pełny dziennik połowów, a każdą wyprawę opatrzyć zdjęciem i dokładnym opisem.

Pobierz, zainstaluj i przekonaj się sam.

Aplikacja jest i zawsze będzie darmowa!

Napisali o Pomocniku

Chcesz napisać artykuł o aplikacji? Pobierz PRESS KIT. Znajdziesz tam screeny, logo, kody qr oraz bannery do umieszczenia na stronie www.

  • "Twórcy Pomocnika Wędkarza stworzyli aplikację, która może okazać się prawdziwym hitem wśród fanów łowienia ryb."

  • "Dziś z prawdziwą przyjemnością prezentuję kolejną aplikację wchodzącą w segment smartfona i tabletu..."

    WW 04.2013

  • "Obecnie dochodząc do wersji 3.40 przeszła kilka z rzędu metamorfoz związanych zarówno z funkcjonalnością jak i wyglądem, który obecnie jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika."

  • "Przekopując internet zobaczyłem jak się zmieniała w tym czasie. Przejrzałem fora i zrzuty ekranu, i muszę przyznać, że autor wykonał w tym czasie kawał dobrej roboty."

  • "Aplikacja Pomocnik Wędkarza to niezbędne informacje dla każdego, kto lubi siedzieć nad rzeką czy jeziorem z wędką."

  • "Pomocnik Wędkarza dostępny jest w Google Play. Pobrać go można za darmo. Warto? Jeżeli lubicie wędkować, na pewno powinniście wypróbować jego możliwości."

  • "Program ma dosyć amatorski charakter, jednak jest to pierwsza tego typu apka na Androida po polsku, więc myślę, że warto ją Wam polecić."